تولید محتوا برای وبسایت یا وبلاگ شما

بهتر است ابتدا یک تلنگر به بازاریابی محتوا بزنیم. بازاریابی محتوا دارای سه قسمت اساسی است که تولید محتوا، اصلی ترین بخش آن است. استراتژی محتوا و انتشار محتوا دیگر بخش های بازاریابی محتوا هستند که هر کدام دنیایی مجزا هستند. اگر تولید محتوا به درستی انجام نشود شما در بخش انتشار محتوا شکست خواهید خورد.

تولید محتوای ارزشمند

محتوای سایت شما می‌تواند ارتباط مابین شما و مشتریان و یا کاربرهای مورد هدف شما را به‌خوبی برقرار کند. البته این محتوا باید ارزشمند باشد. پس نتیجه می‌گیریم که برای افزایش کاربرهای هدف خود می‌توانید محتوای ارزشمند و مرتبط با کاربرهایتان تولید کنید، مانند فروشگاه آنلاین دیجی کالا که با تولید محتوای ارزشمند برای کاربر هدف توانست گوی سبقت را از رقیبان خود برباید. بهتر است که شما باید با محتوای خود (هر نوع محتوایی، متنی، گرافیکی و …) با کاربر خود ارتباط برقرار کنید و نیاز او را برطرف نمایید. برای تحقق این هدف نیاز است تا شما از متخصصان در زمینه‌ی تولید محتوا کمک بگیرید زیرا این کار نیازمند تبحر، تخصص و تجربه است. محتوای ارزشمند نیز مشخصات بسیار زیادی دارد که در بخش وبلاگ سعی کرده‌ایم آن‌ها را به‌خوبی پوشش دهیم.

تولید محتوا در چهار قالب انجام می شود که در ادامه آن‌ها را ذکر کرده ایم.

  • تولید محتوای متنی
  • تولید محتوای گرافیکی و تصویری
  • تولید محتوای ویدیویی
  • تولید محتوای صوتی

 

تولید محتوای متنی

همیشه تولید محتوای متنی نباید ترجمه باشد گاهی وقت‌ها می‌توانید با استفاده از نویسندگان کارکشته در زمینه مورد نظر مقاله را خودتان تولید کنید که اکثر اوقات از مطالب ترجمه‌شده خیلی ارزشمندتر است، چون مطالب ترجمه‌شده توسط چندین وب‌سایت رقیب هم احتمالاً ترجمه‌شده‌اند، می‌توان با رعایت نکات سئو و نوشتن متن آن را بهتر و تاثیر گذار تر نوشت ولی معنی کلی و منحصربه‌فردی یک مقاله حرفه‌ای را ندارد. در این باره می‌توانید نگاهی هم به مقاله «محتوای خود خود را کپی نکنید» بیندازید.

تو.لید محتوای ارزشمند-دکتر کنتنت

به زودی محتوای متنی برای فروش در قسمت فروشگاه سایت قرار خواهد گرفت.

تولید محتوای گرافیکی و تصویری

به زودی محتوای گرافیکی در فروشگاه سایت قرار خواهد گرفت.

تولید محتوای ویدیویی

به زودی محتوای گرافیکی در فروشگاه سایت قرار خواهد گرفت.

تولید محتوای صوتی

به زودی محتوای متنی در فروشگاه سایت قرار خواهد گرفت.

 

اگر مایلید به همکاری با تیم دکتر کانتنت هستید، لطفا درخواست خود را در صفحه سفارش تولید محتوا برای ما بفرستید.