تولید محتوا برای وبسایت یا وبلاگ شما

تولید محتوای ارزشمند

محتوای سایت شما می‌تواند که ارتباط مابین شما و مشتریان و یا کاربرهای مورد هدف شما را به‌خوبی برقرار کند. البته این محتوا باید ارزشمند باشد. پس نتیجه می‌گیریم که برای افزایش کاربرهای هدف خود می‌توانید محتوای ارزشمند و مرتبط با کاربرهایتان تولید کنید، مانند وب‌سایت فروشگاه آنلاین دیجی کالا که با تولید محتوای ارزشمند برای کاربر هدف توانست گوی سبقت را از رقیبان خود برباید. شما باید با محتوای خود (هر نوع محتوایی، متنی، گرافیکی و …) با کاربر خود ارتباط برقرار کنید و نیاز او را برطرف نمایید. برای تحقق این هدف نیاز است تا شما از متخصصان در زمینه‌ی تولید محتوا کمک بگیرید زیرا این کار نیازمند تبحر، تخصص و تجربه است. محتوای ارزشمند نیز مشخصات بسیار زیادی دارد که در اخبار خود سعی کرده‌ایم آن‌ها را به‌خوبی پوشش دهیم.

همیشه تولید محتوای متنی نباید ترجمه باشد گاهی وقت‌ها می‌توانید با استفاده از نویسندگان کارکشته در زمینه مورد نظر مقاله را خودتان تولید کنید که اکثر اوقات از مطالب ترجمه‌شده خیلی ارزشمندتر است، چون مطالب ترجمه‌شده توسط چندین وب‌سایت رقیب هم احتمالاً ترجمه‌شده‌اند، می‌توان با رعایت نکات سئو و نوشتن متن آن را بهتر و تاثیر گذار تر نوشت ولی معنی کلی و منحصربه‌فردی یک مقاله حرفه‌ای را ندارد.

تو.لید محتوای ارزشمند-دکتر کنتنت

محتوای خود را کپی نکنید

  • جریمه شدن توسط موتورهای جستجو: درست است که سایت‌های زیادی در وب وجود دارند ولی باید این نکته را در نظر داشت که الگوریتم‌های موتورهای جستجو در حال پیشرفت است و آن‌ها به اکثراً به‌جای نیرو وقت گذاشتن به چک کردن و مقایسه متن اخبار شما با دیگر سایت‌ها، الگوهای تولید محتوای شما را بررسی می‌کنند، مثلاً در یک سایت خبری تمام موضوعات در یک ماه درباره گوشی‌ها هست و ماه دیگر موضوعات کلاً درباره تب لت‌ها می‌شود. همین امر باعث می‌شود تا موتورهای جستجو محتوای سایت شمارا با سایتی که الگوی تولید محتوای مشابهی با شما دارد را مقایسه کنند.
  • از بین رفتن اعتماد کاربرهای هدف
    کاربر‌های هدفی که به دنبال موضوع خاص می‌گردند، حتما چندین سایت را برای یافتن آن موضوع جستجو می‌کنند و حتما هم می‌توانند بفهمند که محتوای شما کپی هست یا نه! پس بهتر است برای جلب اعتماد این‌چنین کاربران ارزشمندی از کپی کردن بپرهیزیم.

اگر مایلید تا همکاری را در قسمت سفارش تولید محتوا شروع کنیم.